מיני קורס מזורז במתנה 

שלושת השלבים ליצירת קהילה ונוכחות מנצנצת ברשת

מה נלמד בקורס?

להכיר את הקהל שלך כאילו היה חבר קרוב

להתחיל ליצור תוכן שיחבר אותו אלייך

לבנות משפך שיווק אכפתי שיחמם את הקהל שלך מתוך נתינה ויהפוך אותו ללקוח משלם

לקבלת הקורס

מי אני בכלל ומה אני יכולה לחדש לך?

נעים מאוד ואיזה כיף שבאת!

אני ליאור ארמה ואם הגעת לעמוד הזה כנראה נתקלנו אחת בשניה ברחבי הרשת.  אחרי עשור בתפקידי פיתוח עסקי, שיווק וניהול מכירות ושנתיים של למידה וחקירה מתמדת- הבנתי מה השליחות שלי, הדבר הזה ש״גיליתי״ שהיה חבוי שם שנים.

וה״דבר״ הזה שלי הוא הנעה- לגרום לאנשים לזוז. אז הלכתי ולמדתי: אימון, NLP, ייעוץ עסקי, כתיבת תוכן, בניית אתרים ועוד המון דברים!
השתתפתי בסדנאות מוטיבציה ברחבי העולם ובניתי עסק שמבוסס בדיוק על זה- על דרייב- דרייב שחסר לכ״כ הרבה בעלות עסקים – דרייב ומוטיבציה- על הקושי המרכזי של רוב בעלות העסקים- להניע את עצמן – להתחיל לזוז ולתחייב לכל הפעולות בדרך- להפוך את הלא כיף לכיף.

עסק שהפך מתשוקה מאוד גדולה לשליחות האישית שלי! להניע עצמאיות עם שליחות לפזר את הנצנצים שלהן בעולם וברשת – אני עושה את זה דרך עבודה על שיווק אכפתי ואוטומטי, מכירות מתוך נתינה, ניהול זמן פרודוקטיבי והוספת ניצוצות של טכנולוגיה לעסק.

את סדרת ההדרכות הזו בניתי מתוך מחשבה על הכלים שהכי עזרו לי בתחילת הדרך ומתוך אמונה מלאה שהם אלו שיעזרו גם לך- להתחיל להרים את הקהילה שלך, לפזר נצנצים ברשת, להתחבר לקהל שלך ולהתחיל להפוך את העסק לכזה שפועל באוטומציה. 

לקבלת הקורס

והלקוחות מה הן אומרות?

הכנתי לך כמה מתנות

ליאור תגידי.....