תהליך התנעה

שבועיים של בניית
המסגרת לאסטרטגיה
השיווקית המרגשת שתעשה לך סדר בעסק

איך זה עובד כל התהליך?

נפגשות לפגישת זום ממוקדת בת שעתיים (אפשר גם פרונטלית)

נבין לעומק את השליחות שלך ואת מקרות ההנעה שלך, ננתח את הקהל שהעסק שלך בא לשרת ונבין מה יגרום לו לחיבור מיידי, נבצע סיעור מוחות לגבי צוואר הבקבוק בעסק (זה שממנו כנראה זולגת לך אנרגיה) ונלמד מה עוד לא מדויק…

נעבור על הנראות הדיגיטלית, על התוכן והמסרים ונבדוק האם הם משרתים את המטרות ונוגעים בלב של הקהל המדויק שלך. נבנה מסגרת לאסטרטגיה השיווקית שלך- זו שתגרום ללקוחות להיחשף לנצנצים שלך ולרצות לקנות ממך.

נבחן את סל המוצרים הנוכחי שלך ונוודא שיש בו מספיק. נלמד מה צריך לקרות שם כדי לייצר התקדמות משמעותית בפרק זמן קצר. נעבור על הנראות הדיגיטלית, על התוכן והמסרים ונבדוק האם הם משרתים את המטרות ונוגעים בלב של הקהל המדויק שלך.

מייל סיכום מפורט

תוך 48 שעות יישלח אליך מייל סיכום מפורט ובו המסקנות שלי מהפגישה + 5 משימות ההתנעה שלך.

אלו שהביצוע שלהן ייצור לך את פריצת הדרך המשמעותית ביותר.

ליווי עסקי שוטף של שבועיים במייל

כדי שהמשימות אכן יתבצעו אני רוצה לוודא שקיבלת ממני את כל ההנחיות המדויקות, זו הדרך שלי לוודא שחוסר ידע או חוסר דריוב לא יהיו מה שיעצור אותך מלהשיג את המטרות.

לכן , מיד לאחר הפגישה אני זמינה לכל התייעצות, סיעור מוחות, חידוד ודחיפה למשך שבועיים.

באופן הזה אני יכולה להיות בטוחה שאת מתחילה לנוע לכיוון הנכון.

בלחיצה על הכפתור תעברי לוואטסאפ לבחירת מועד הפגישה וקבלת לינק מאובטח לתשלום. 

יש לך שאלות ? אפשר גם לדבר ...

למי תהליך ההתנעה מתאים?

עצמאיות שחוות ירידת אנרגיה ודרייב ומחפשות תהליך קצר שיחזיר להן את המוטיבציה
למי שיש לה רעיון שבוער בה ולא יודעת מאיפה להתחיל
לבעלות עסקים שמרגישות שמשהו בעסק לא לגמרי מדויק
לנשים שחוות תחושת שליחות ורוצות להבין איך גם להרוויח ממנה כסף
למי שיודעת שיש לה מתנה לתת לעולם ורוצה שכמה שיותר אנשים ישמעו עליה
לפרילאנסריות שחוות עומס משימות, מגיעות לסוף החודש עם הלשון בחוץ ועם מעט מדי כסף בחשבון הבנק
לכאלו שכבר התחילו לתת שירות מסוים בשעות אחה"צ ורוצות להפוך את העיסוק לפול - טיים
בלחיצה על הכפתור תעבור לוואטסאפ לבחירת מועד הפגישה וקבלת לינק מאובטח לתשלום. 
בתור בעלת עסק שעל רוב הדברים חושבת ומתלבטת שעות בינה לבין עצמה, השיחה עם ליאור ממש הכניסה אותי לדרייב של עשייה. בשיחה קצרה של חצי שעה , מיקדנו את קהל היעד שלי (שלא נאמר מיקדנו אותי) וחשבנו על תוכנית פעולה שישר הכניסה אותי לעשייה. שבוע לאחר השיחה כבר יצאתי בגרסה חדשה של ההרצאה שלי כשהרבה אנשים נכנסו לקיפאון עם כל עניין הקורונה, אני הייתי בפעולה 🙂 , תודה ליאור !
ליאורי היה אדיר! תודה רבה על הידע הענק שלך ועל הכלים המופלאים יצאתי עם המון סדר ודרייב ונחישות עצומה לקדם את העסק שלי ולמכור בטבעיות!
ליאורי אהובתי, הרומן שלנו כבר התחיל לפני חצי שנה. כבר בשיחה הראשונה שלנו בטלפון הבנתי שיש כאן מישהי אחרת לגמרי, יצירתית ומקורית עם ידע טכני משוגע ועם תשובות לכל שאלה שעולה לי, פתרון לכל פחד שלי.

מי אני בכלל ומה
אני יכולה לחדש לך?

נעים מאוד ואיזה כיף שבאת!

אני ליאור ארמה ואם הגעת לעמוד הזה כנראה נתקלנו אחת בשניה ברחבי הרשת.

אחרי עשור בתפקידי פיתוח עסקי, שיווק וניהול מכירות ושנתיים של למידה וחקירה מתמדת הבנתי מה השליחות שלי. הדבר הזה ש"גיליתי" שהיה חבוי שם שנים.

וה"דבר " הזה שלי הוא הנעה – לגרום לאנשים לזוז. אז הלכתי ולמדתי: אימון, NLP, ייעוץ עסקי, כתיבת תוכן, בניית אתרים ועוד המון דברים!

השתתפתי בסדנאות מוטיבציה ברחבי העולם ובניתי עסק שמבוסס בדיוק על זה – על דרייב דרייב שחסר לב"נ הרבה בעלות עסקים דרייב ומוטיבציה – על הקושי המרכזי של רוב בעלות העסקים – להניע את עצמן – להתחיל לזוז ולתחייב לכל הפעולות בדרך – להפוך את הלא כיף לכיף .

עסק שהפך מתשוקה מאוד גדולה לשליחות האישית שלי!

להניע עצמאיות עם שליחות לפזר את הנצנצים שלהן בעולם וברשת אני עושה את זה דרך עבודה על שיווק אכפתי ואוטומטי, מכירות מתוך נתינה, ניהול זמן, פרודוקטיביות והוספת ניצוצות של טכנולוגיה לעסק.

את סדרת ההדרכות הזו בניתי מתוך מחשבה על הכלים שהכי עזרו לי בתחילת הדרך ומתוך אמונה מלאה שהם אלו שיעזרו גם לך- להתחיל להרים את הקהילה שלך. לפזר נצנצים ברשת, להתחבר לקהל שלך ולהתחיל להפוך את העסק לבזה שפועל באוטומציה.

לכל שאלה תשובה

התהליך מתאים לכל מי שצריכה זריקת אנרגיה ומוטיבציה בעסק, עסקים בתחילת דרכם שצריכים סדר במשימות ועסקים ותיקים שצריכים לסדר מחדש את העסק ככה שיחזור לרגש אותם.

ואם עדיין יש התלבטות אני זמינה בוואטסאפ ואשמח לקבל הודעה ממך.

הליווי שלאחר הפגישה כולל מענה למיילים בתוך 48 שעות במשך שבועיים מלאים.

המטרה של הליווי היא לוודא שהדברים מתחילים לזוז,

אני רוצה להיות בטוחה שחוסר ידע לא יהיה מה שמעכב אותך מלבצע את המשימות ולתת לך את הדחיפה כשהדרייב טיפה יורד.

דווקא אחרי שנים באותו תחום, רוב העצמאים חווים נפילות אנרגיה ומוטיבציה.

מישהו שמגיע מהצד עם אנרגיה חדשה ומרעננת יכול לתת נקודת מבט חדשה שלבעל העסק קשה לראות מבפנים.

אני יכולה לגמרי להבטיח שתצאי מהפגישה עם לפחות 5 משימות סופר פרקטיות שלא חשבת עליהן קודם אבל יותר חשוב מזה כאלו שיגרמו לך לעוף עליהן ולהתחיל לזוז לביצוע.

בעבר הייתי מקיימת פגישות פרונטליות בחלל עבודה בת"א,

אבל מי באמת רוצה לנסוע בפקקים ולחפש חניה במשך תקופה כשאפשר פשוט לפתוח את הלפטופ?

אז נכון להיום- הפגישות מתקיימות בזום מול המחשב ובלי לצאת מהבית- אבל פליז תשקיעי בי, אל תישארי עם הפיג'מה!

יש לי מספר אופציות לתהליכים ארוכים ומקיפים יותר. אבל אני מאוד מאמינה שחשוב להכיר לפני שמתחייבים לעבודה משותפת וארוכת טווח.

תהליך ההתנעה מאפשר לנו עבודה צמודה ומקיפה לתקופה יחסית קצרה ויעזור לנו לגלות שאנחנו משדרים את אותה אנרגיה

התשלום מתבצע באשראי.בלחצה פה, תעברי לצ׳אט איתי בווטסאפ בו נוכל יחד לשריין לך את המועד המתאים לך ביותר ברגע שתיאמת פגישה במועד שנוח לך דרך הווטסאפ, תקבלי ממני לינק לתשלום מאובטח ,

את תבחרי את המועד שמתאים לך ביותר ואני אשריין אותו עבורך ואשלח לך זימון למייל . אם את מעדיפה לשלם דרך אפליקציית תשלום ( bit או paubox ) ניתן לעשות גם את זה שלחו לי וואטסאפ ואסביר בדיוק איך .

כן כן כן! אני אגלה לך סוד, מבטיחה לא לספר לאף אחד?!

ההתרגשות הכי גדולה שלי היא מעסקים בשלב הרעיון, רעיון כזה שמציף אותנו ברגשות ושלוקח מאיתנו את כל תשומת הלב, כזה שמעורר בנו דרייב מטורף אבל גם מציף בנו את כל הפחדים.

תהליך ההתנעה מאוד יכול לעזור גם לעסקים בפיתוח, זה שלב קריטי בתחילת הדרך שאם מבצעים בו את הדיוקים – אנחנו יכולות לבנות תשתית יציבה שתשרת אותנו לשנים קדימה.

הרבה יותר קל לבנות נכון מאשר לתקן אחרי…

וההשקעה בתהליך?

בניתי את התהליך ככה שהוא יספק את כל מה שאני הייתי צריכה בתחילת הדרך, כשעוד לא היה לי כסף להשקיע במנטורים ומאמנים עסקיים… וחשוב לי שהעלות לא תהווה מכשול לצמיחה העסקית שלך. אני גם יודעת כמה זמן למידה ותסכולים התהליך המדויק הזה יכול לחסוך לך וכמה מהר ההשקעה הסמלית הזו מחזירה את עצמה. לכן, אני מציעה את תהליך ההתנעה המלא – בעלות הכי נגישה שאני יכולה (ובאופן שיאפשר לי להיות זמינה לך באופן מלא לאורך כל השבועיים):

1111 ש"ח
( + מע"מ )

בלחיצה על הכפתור תעברי לוואטסאפ לבחירת מועד הפגישה וקבלת לינק מאובטח לתשלום. 

יש לך שאלות ? אפשר גם לדבר ...

והלקוחות מה הן אומרות?

הכנתי לך כמה מתנות

ליאור תגידי.....