vision break

חופשת תכנון בת 3 ימים לבניית תכנית שתכניס לך ביטחון לשיווק ותאפשר לך להפוך מעוסק פטור לעוסק מורשה בתוך חצי שנה

7-9/9 | מלון כרמלה בוטיק | חיפה

במה מדובר ?

המשתתפות יסבירו טוב יותר ממני

השתכנעתי, בואי נבדוק התאמה!

למי הויז׳ן ברייק מתאימה?

לעצמאיות מרימות עם שליחות מרגשת שמחפשות להגדיל את ההשפעה שלהן ולהפוך מעוסק פטור לעוסק מורשה בחצי שנה!

אמאל׳ה מה הכנתי לנו

השילוב מושלם בין ביזנס לפלז׳ר
עם חברות חדשות ומרימות!

אחת לרבעון – אני נוסעת עם עצמי לחופשה,

חופשה שבעבר קראתי לה חופשת תכנון, כמה ימים ששילבו עבורי באופן מושלם בין ביזנס לפלז׳ר.

מלון מפנק, יעד שממלא בהשראה, אוכל טוב ואווירה שתאפשר תכנון עסקי נטול הסחות שגרה.

עד 2021 עשיתי את החופשות האלו לבד – רק אני ועצמי.

ישבתי לשרטט שם את המוצרים החדשים שלי (גם הויז׳ן ברייק תוכננה בחופשה שכזו!),

לתכנן את מהלכי השיווק וההשקות, לקבוע את היעדים קדימה,

לנתח את המהלכים אחורה, לעשות ריסטרט ליומן, לקבל השראה ורעיונות חדשים ומרגשים
ובעיקר להיות איתי!

רק אני, החזון והחלומות שלי.

כל חופשה יצרה אחריה בום בעסק שלי, אחרי כל חופשה כזו – עוד תקרת זכוכית התנפצה לה.

כי ניפוץ של תקרת זכוכית דורש ניתוק, תכנון, הכנה של האנרגיה…

תוך כדי כל אחת מהחופשות האלו שתועדו בהרחבה- הגיעו הודעות  בסגנון:

״איך את מגדירה יעדים לחופשה הזו?!״

״מאיפה את מתחילה לתכנן את התכנית השיווקית?!״

״איך את מצליחה לשלב פלז׳ר ולהספיק כל-כך הרבה?!״

״מתי תקחי אותי איתך?!״

ובחופשה האחרונה כבר לא יכולתי להישאר אדישה לזה,
לקסם שבעובדה שהחלומות שלי ושלכן מסונכרנים!

ויצאתי למסע לבניית החופשה המשותפת שלנו.

אז נתתי לחופשת התכנון הפרטית שלי שם:

vision break !

שם שמעביר באופן המדויק ביותר את המהות של מה שקורה שם

והפכתי אותה לשלנו . 

המחזור הראשון של הויז׳ן ברייק  התמלא תוך מס׳ ימים בודדים והתקיים בירושלים – קבוצה אינטימית וקסומה של שכפולים אנרגטיים שלא רק שיצרו קפיצות קוואנטיות ברבעון העוקב אלא יצרו חברות לחיים! יש מרגש מזה??!

המחזור השני – היה בית ספר ליצירת מציאות והתמלא גם הוא, ממש יום לפני תחילתו – במלון צעיר ותל אביבי.

ובקרוב אנחנו נפגשות למחזור 3 המרגש והחיפאי שאני כבר מתרגשת לגלות איזה חיבורים וקסמים הוא יווצרו בו.

הסבב הקרוב – בשונה מהסבבים הקודמים הולך להתמקד במטרה מרכזית אחת:

לבנות תכנית פרקטית ומפורטת שתאפשר להן לנפץ את תקרת הזכוכית בין העוסק הפטור לעוסק המורשה.

מה הלו״ז?
מה עושים בפועל?

בשעה 10:00 מיד אחרי שנגיע למלון הקסום והפסטורלי ונחנה בחניה התת קרקעית (כלול במחיר) ניפגש לנו בלובי להכנסות ונתחיל להכיר את המרימות שהולכות להעביר איתנו את 3 הימים הקרובים. 

מיד לאחר ההתכנסות ניכנס לאולם שבו אנחנו הולכות להעביר את הימים הקרובים, למקרה שחששת – לא מדובר במרתף או מקום חשוך אלא בחלל מוקף חלונות שקופות במרכזו של גן יפהפה. 
יחכו לנו שם מגשי אירוח מפנקים כדי שנוכל להתרכז בויז׳ן שלנו על  על בטן מלאה. 

ניכנס לסשן היכרות מחבר (הסירי חשש, זו לא תהיה הצגה עצמית מביכה שכזו!)

ומיד אחריו נצלול לתוכן שהמטרה שלו היא להרים את הראש ולהסתכל במבט על – נבחן את המטרות שלנו, נגדיר את החזון שלנו ונבין איך נראה הלו״ז המרים שלנו – זה שישמור על הדרייב שלך גבוה הרבה אחרי שהחופשה שלנו תיגמר.
אנחנו הולכות לשרטט את המבנה לעסק מבוסס חופש כפי שאת רואה אותו. 

בין השעות 14:00 ל16:30 נצא מהאולם לטובת הפסקת צהריים – רגע אחרי שנסיים לאכול תקבלו את המפתחות לחדרים שלכן (שם תחכה לכן מתנה מרגשת על המיטה). רום טור קצר, אולי אפילו שנ״צ ועוד רגע חוזרות לאולם לסשן הבא שלנו.

רגע אחרי שהגדרנו את החזון שלנו ורגע לפני שנציב את היעדים שלנו – נתחבר באמצעות סשן משחק תודעתי לעולם הרוח – נכיר את חסמי התודעה שלנו ונלמד איך לטפל בהם כדי לייצר עשייה עסקית מחוברת והרמונית.

נגלה מה באמת בא לנו ואנחנו לא לגמרי מרשות לעצמנו כדי לוודא שהויז׳ן ששרטטנו בשלבים המוקדמים יותר של היום אכן מחובר אלינו לבטן וללב.

מדובר בסשן משחק מרגש ומחבר בן כשעתיים בהנחייתה של נס ליפטוב.

נסכם את המסקנות שלנו מהמשחק ונקבל צידה לדרך – שאלה שתוכלי לישון עליה בלילה ותכניס אותנו למחר כשאנחנו מגובשות ומפוקסות לבנות את המהלך השיווקי המרטיט של הרבעונים הקרובים שלך בעסק!

ואז נצא להרים (ולאכול, שוב) – אל תצפי שאגלה לך לאן, הכי כיף זה הפתעות!

בשעה 8:30 ניפגש בגינת הירק הקסומה של בית הקפה הסמוך למלון (קפה מנדרין) ונמלא את הבטן בארוחת בוקר מפנקת במיוחד. כזו שתכניס בנו אנרגיות גבוהות של עשייה לקראת היום המרגש שהולך עוד רגע להתחיל.

סביב השעה 10:00 מיד אחרי ההתרעננות מארוחת הבוקר נתכנס לנו באולם הפרטי לסשן בוקר בן כ-4 שעות שבו נבנה את מהלכי השיווק המרימים שלנו לשני הרבעונים הקרובים.

נגדיר את המוצרים וננסח יחד את ההבטחות השיווקיות שהקהל שלנו לא יוכל לסרב להן, נבין איך להעביר בקלות את הקהל שלנו במסע הרמוני ומחבר שלב שלב עד שיהפוך ללקוח.

בשעות הצהריים – הקבוצה תצא לעבודה ברחבי המלון – המטרה של זמן העבודה היא ביצוע המשימות שניתנו בסשן הבוקר וגיבוש סופי של המהלך השיווקי.


בזמן הזה – אני נשארת באולם לפגישות אישיות בנות 15 דקות שיתאומו מראש לטובת פיצוח משותף של המהלך השיווקי שלך – יד ביד נהפוך אותו לכזה שיכניס דרייב ופרפרים בבטן (חוץ מזה שאנחנו צמודות צמודות לאורך כל 3 הימים – יהיה לך גם זמן 1/1 רק אני, את והשיווק שלך בחדר אחד – בלי הסחות דעת)

במקביל – בזמן הזה תוגש באולם שלנו ארוחת הצהריים.

אחרי שאתן תחזרו לאולם, אני אצא להפסקה שלי ואותי תחליף מנחה אורחת לסדנת עומק מקצועית בת כשעתים וחצי,

המנחה היא אחת שאני סומכת עליה בעיניים עצומות ויודעת שאתן הולכות להפיק בעזרתה תועלת עצומה.

אני בוחרת בשלב זה להשאיר את סדנת ההעשרה הזו כהפתעה ומבטיחה שאת הולכת לעוף עליה במיוחד!

אחרי שנסיים את סדנת העומק המקצועית – נתחיל בסיעור מוחות משותף שבמסגרתו תציגו את המהלך השלם שלכן לקבוצת הכוח שלנו במטרה לדייק, להשחיז, לקבל תמיכה ולחשוב יחד איפה כפתורי קיצור הדרך ואיך הקבוצה יכולה לעזור לנו להפחית מאמץ בדרך אל היעד.

נסכם את המאסטרמיינד ונוריד את המסקנות לפרקטיקה,

נקבל משימת מחשבה ללילה ונלך להתארגן לערב הכייפי שהולך להיות לנו – כן כן, ניחשת נכון – זו הפתעה ואף ויז׳ן ברייק לא דומה לקודם לו אז אל תנסי לנחש 🙂

בשעה 7:45 ניפגש ברחבה של בית קפה סמוך למלון – הפעם אנחנו הולכות לקפה דיומא המפורסם. נמלא את הבטן בארוחת בוקר מפנקת במיוחד. כזו שתכניס בנו אנרגיות גבוהות של עשייה לקראת היום המסכם שלנו שעוד רגע מתחיל.

סביב השעה 9:00 ניפגש באולם אחרי ההתרעננות קלה מארוחת הבוקר לסשן המסכם שלנו –

המטרה שלנו היום היא לקבל צידה לדרך – את הולכת להתבקש לבחור לך ״משימת עור ברווז״ – כזו שאת הולכת ליישם כבר בראשון בבוקר כדי להניע ולהתניע את האסימונים שנפלו לך פה בימים האחרונים במציאות העסקית שלך.

נייצר ליטושים אחרונים ונוודא שאת סגורה ומגובשת ליציאה לאור בשיווק שלך עם הקסמים שיצרנו יחד.


סביב 12:30 ניפרד מהמלון ומהחברות אבל לא באמת :

א. אנחנו נפגשות שוב בשבוע הבא! 

ב. אנחנו לא באמת נפרדות – החברויות שנוצרות בויז׳ן ברייק הן חברויות לחיים – הקבוצה נשארת שוקקת ופעילה חודשים ארוכים אחרי שעזבנו את חדרי המלון ואם להיות כנה – המרקם החברתי הזה זה הדבר הכי משמעותי שאני עושה הכל כדי שתצאי איתו מהחופשה המשותפת שלנו יחד.

ביום רביעי ה14/9 בין השעות 9:30-15:00 אנחנו נפגשת שוב!

הפעם – בחדר ישיבות במרכז הארץ.

קפה ומאפים יפואיים יחכו לך שם וכל החברות המרימות שכנראה הספקת כבר להתגעגע אליהן במרחק השבוע שחלף.

רגע אחרי שהאסימונים נפלו בחופשה שלנו ומיד אחרי שהשגרה חזרה לתמונה אנחנו הולכות להפוך את הויז׳ן שלנו לתכנית עבודה פרקטית –

נבין איך היעדים שלנו מתרגמים את עצמם לפעולות, נקבל צ׳ק ליסט לכל המשימות שהמהלך הזה דורש מאיתנו ונבין איך לשבץ אותם במסודר לאורך הרבעונים הקרובים.

סביב השעה 13:00 יגיעו מגשי האירוח עם האוכל המפנק שבחרתי לנו ואחרי שהבטן שלנו תהיה מלאה – נמשיך לשעת עבודה מרוכזת שבה ננעץ את כל המשימות לי שלנו ביומן שלנו.

ניפרד בחיבוקים סביב השעה 15:00.

*חשוב לשריין את המפגש הזה ביומן – מדובר בחלק בלתי נפרד מהויז׳ן ברייק.

סביב השעה 13:00 יגיעו מגשי האירוח עם האוכל המפנק שבחרתי לנו ואחרי שהבטן שלנו תהיה מלאה – נמשיך לשעת עבודה מרוכזת שבה ננעץ את כל המשימות לי שלנו ביומן שלנו.

המשתתפות בסבב האחרון מספרות

השתכנעתי, בואי נבדוק התאמה!

בונוסים

סשן צילומים לתמונות תדמית

לאורך החופשה שלנו יתואם עבורך סשן בן כ-15 דק׳ של צילומים (שיתואמו מראש כך שתוכלי להתכונן ולבוא הכי יפה שלך) – הצילומים ייערכו באחת מהפינות הפסטורליות בתוך ולצד המלון ובסיומן תצאי עם 5-10 תמונות תדמית מרימות וערוכות בקפידה שיוכלו לשמש אותך עבור ההפצה של המהלך השיווקי המרגש שנבנה יחד.

על הצילומים תהיה אחראית הילה ארנליב – צלמת הבית האישית המוכשרת שלי!

משחק תודעתי – leela

באמצעו של היום הראשון שלנו יחד, ניכנס לחוויה רוחנית מהפנטת שתעזור לנו להתחבר לחלקים הגבוהים של התודעה שלנו.
רגע אחרי שהגדרנו את החזון שלנו ורגע לפני שנציב את היעדים שלנו – נתחבר באמצעות סשן משחק תודעתי לעולם הרוח – נכיר את חסמי התודעה שלנו ונלמד איך לטפל בהם בשוטף כדי לייצר עשייה עסקית מחוברת והרמונית.
מדובר בסשן משחק מרגש ומחבר בן כשעתיים בהנחייתה של נס ליפטוב.

סדנת עומק – מנחה אורחת

לקראת סיום היום השני שלנו יחד – מיד אחרי שבנינו את החזון, הגדרנו היעדים וגיבשנו את המהלכים השיווקיים לרבעונים הקרובים – ניכנס לסשן העמקה מקצועי בנושא סודי שתגלי בהמשך.

אני יודעת שיש בעמוד המון סודות אבל זה בדיוק מה שהופך את האירוע הזה לכ״כ כייפי!

חוברת עבודה מושקעת

את החופשה שלנו יחד הולכת ללוות חוברת עבודה מושקעת (ויש אומרים יפהפיה!) בת כ-50 עמודים שתסכם לך את כל מה שעבדנו עליו יחד לפרטי פרטים באופן שיאפשר לך להיות נוכחת ב100% ותאפשר לך לא לשכוח אף פרט ואף אסימון שנפל.

מה המשתתפות מספרות?

קטיה מלץ
קטיה מלץ ליווי עסקי פרודוקטיבי
קרא עוד
ליאורי אני חייבת להגיד לך שלראשונה בעסק שלי אני מרגישה שיש לי אסטרטגיה! באמת שעד עכשיו הרגשתי שאני קצת פאסיבית. מייצרת תוכן כדי שיום אחד מישהי תפנה אליי ותגיד לי ״את השירות שלך״. כמובן שזה קצת אופטימי מדי לעסק בתחילת דרכו! בזכותך יש לי מסלול ברור בעסק, תוכנית עסקית ואשכרה מתעניינות ביומן! בקיצור תודה תודה תודה! אני מרגישה שהמוטיבציה שלי כאילו התעוררה מחדש❤️
סימה שבו
סימה שבואימון לילדים ונוער
קרא עוד
טוב, עברתי הרבה תהליכים, חיפשתי,מיקדתי, דייקתי וזה לא היה מספיק. כשהגעתי לליאור כבר מהשיחה הראשונה ידעתי שהפעם זה זה! האנרגיות המטורפות שלה, המקצוענות, השנינות, השאלות הנכונות שגרמו לי להבין באמת מה הבידול שלי ומה המסר שאני רוצה לתת. לאורך כל התהליך קיבלתי ליווי צמוד לאורך, התייחסות לכל פרט והכי חשוב דרייב מטורף לעשייה!! ליאורי, כשמך כן את! דרייברית בנשמתך❤️ תודה 🙏🏻
אסיה
אסיהבניית אתרים
קרא עוד
זה הגיוני שאפשר להתמכר לשירות שלך? מרגישה שאת פסיכולוגית העסק שלי ! סיימתי מחזור אחד של פגישות ומיד הארכתי לעוד 5 פגישות כי אני מרגישה שמאז שהתחלנו לעבוד יחד אני זזה ודברים מתחילים להתבהר לי בעסק כמו שלא קרה לי ב-3 שנים האחרונות . ממליצה לכל מי שמרגיש תקוע בעסק וצריך אסטרטגיה, דרייב ומשימות פרקטיות להתקדמות. תודה ליאור אל תיפטרי ממני לעולם 😍
ניצן דורי
ניצן דוריאימון לילדים ונוער
קרא עוד
היי אהובה, אני כותבת לך ושמה לב פתאום שאת מלווה אותי כבר חצי שנה! וכמה את מדוייקת לי. מאוד. מאוד. לימדת אותי להכניס אוטומציה לעסק ולבנות קהילה ברשתות, משהו שפחדתי ממנו כל כך ולא חשבתי שהוא בשבילי. יד ביד עזרת לי לבנות משפך שיווקי מצויין ואפקטיבי ככה שהקליניקה שלי בצמיחה מתמדת, כמות האנשים שנחשפו אלי ואל השליחות שלי היא עצומה לעומת שנים קודמות ואני מאוד מאוד מרוצה וממליצה על הליווי שלך לכל מי ששואלת אותי. מרגישה שיש מי שאכפת לו ממני ומהייעוד שלי, (מישהו שהוא לא אני😅) ושאני יכולה לסמוך שתיהיי שם לצידי ברגעים המאתגרים ובחגיגות הקטנות והגדולות. אז תודה על היד המכוונת שלך שהשתלבה עם שלי בדיוק בזמן ומאחלת לנו שנמשיך לגדול ולנצנץ בעולם ככה ויותר🌟 ממליצה ממליצה ממליצה😍
ליאורי אהובה, את מלווה אותי כבר כמה חודשים ואני כל כך שמחה שהכרנו. הגעתי אלייך בתחילת דרכי ועזרת לעסק שלי להתניע, להיחשף לעולם ולהמריא מעבר לציפיות. יש לך אינסוף עצות וכלים פרקטיים להצלחת העסק. מאז שהכרנו כל פגישה איתך מפילה אסימונים, המון תובנות, תמיד לומדת דברים חדשים, מלמדת להסתכל על דברים מזוית אחרת ומרגשת ובעיקר עם המון אנרגיות, נצנצים ודרייב לעשייה. מעבר לזה, את משרה המון ביטחון לצאת לדרך נכונה ומדויקת לי. ממליצה בחום ובאהבה גדולה! אוהבת אותך ❤️
עדי אברהם
עדי אברהםעדי אברהם - סטייל ואימון אישי עוזרת לעצמאיות להוציא לאור את הייחודיות שלהן
קרא עוד
כל כך שמחה שהחלטתי להתחיל את התהליך ליווי איתך ליאורי!! עזרת לי, דייקת אותי, והכי חשוב מיקדת אותי במה חשוב לי ומה השליחות האמיתית שבי💛 כשחשבתי שמדובר במשהו אחר בכלל. מחזיקה לי את היד והולכת איתי בתוך כל השלוליות של הלחץ, חוסר ביטחון, בלבול ומה לא! איזה משימות מדרבנות ודוחפות לעשייה בול כמו שאני צריכה תודה אהובה 😍 על כל הסבלנות והמשהו ״אקסטרה״ הזה שאת מביאה, זה ממש החיבור המדוייק למה שחיפשתי! כבר מחכה לפגישה הבאה שלנו 🌸
סמדר יונה
סמדר יונהאימון אמהות לילדים מופנמים
קרא עוד
ליאור יקרה, לפני שהגעתי אלייך למדתי המווון, באמת מטובי המורים לאימון ולעסקים, עשיתי הרבה דברים והתפזרתי להמווון כיוונים, עשיתי הרבה דברים במקביל (ממש לא יעיל) ולא באמת ראיתי תוצאות בעשייה שלי, מאז שאני איתך הכל פתאום נהיה יותר ברור ומדויק, יותר מרגש, סדר הפעולות שהעברת אליי יצר לי בהירות מחשבתית ! הגישה הנל"פיסטית שלך עזרה לי לראות דברים שכלל לא ידעתי לפני כן, אני מרגישה ממש את העסק קורם עור וגידים לאט, בקצב שלי, אך בטוח. דרך הפעולה שלך ובניית תשתית ויסודות חזקים לעסק מבטיחים לי הצלחה רבה. יש לך לב ענק ונתינה ענקית, ידעת לדייק אותי בהרבה מקומות ואני מברכת אותך על כך. כבר היום סגרתי עסקה עם לקוחה בזכות הליווי המדהים שלך. תודה ענקייייית. 💓💜
הקודם
הבא

ההרשמה נסגרת בעוד....

ימים
שעות
דקות
שניות

(או מיד ברגע כשנגיע ל14 מרימות שיצטרפו!)

ההרשמה נסגרת בעוד....

ימים
שעות
דקות
שניות

(או מיד ברגע כשנגיע ל14 מרימות שיצטרפו!)

השתכנעתי, בואי נבדוק התאמה!

אולי עלו לך כמה שאלות...

הייתי ממש שמחה להגיד שכן אבל מוצרים פיזיים זו לא ההתמחות שלי,
אופן השיווק שלהם שונה מאוד מזה של שירותים.

אז למרות שאני בטוחה שיהיה לנו סופר כיף יחד ושתצאי עם מלא ידע אני לא בטוחה שזה השירות המדויק עבורך.

כן! אני חושבת שתמהיל מדויק בין עצמאיות מתחילות לעצמאיות מתקדמות הוא בדיוק מה שיאפשר לנו את קפיצת הגדילה.

זה אומר שגם אם ההכנסה שלך מהעסק עדיין קטנה – את לגמרי מוזמנת להגיע.

אבל שימי לב – חשוב לי שתדעי שאנחנו לא הולכות ללמוד שם את הבסיס הטכני ואת המסגרת,

זה אומר שאם עדיין לא הגדרת לעצמך מהי השליחות שלך או אם עדיין אין לך נוכחות דיגיטלית בכלל – הייתי ממליצה לך לעבור קודם דרך תהליך ההתנעה – את הפרטים לגביו תוכלי לקבל בלחיצה כאן.

ואם את עדיין מתלבטת – שלחי לי וואטסאפ ובואי נדבר 🙂

עשיתי סיור שעבר ב6 מלונות שונים בחיפה כדי לבחור לנו את המלון המתאים ביותר לויז׳ן ברייק,

אפילו הלכתי לבחון את המלון כאורחת ואני יכולה להגיד לכן בפה מלא שמדובר באחד המלונות המפנקים שהייתי בהן (ואתן יודעות שהייתי בלא מעט!)

האתר של המלון מחכה לך כאן להתרשמות.

מדובר במלון בוטיק קטן ומפנק שממוקם במרכז הכרמל, למלון כ19 חדרים סה״כ כך שרובו הולך להיות שלנו – הוא נמצא במרכזה של גינת ירק פסטורלית ומוקף בשקט נעים ומלטף.
החדרים והחללים המשותפים הם כאלו שיגרמו לקריאות ״וואו״ נלהבות, מבטיחה לכן. 

למלון יש חניון תת קרקרעי מוסדר ונוח שלא ידרוש ממך עלות נוספת.

דאגתי שלא נצטרך להתעסק בכסף ו95% מהדברים מכוסים בעלות ההרשמה (המצחיקה!) של הויז׳ן ברייק.
מה בכל זאת לא מכוסה? 
1. עלות שירותי הפרימיום במלון –  ספא וכו׳.


2. ארוחת הערב ביום ד׳ – יום ההגעה לא מכוסה כדי לא להגביל לתפריט מובנה וכדי לאפשר לכל אחת לבחור את שנכון לה (דואגת למקום מפנק אך נגיש).

 

כל היתר כלול בעלות.

 

יכולה לשתף שבסיכום של הויז׳נים הקודמים המשתתפות אמרו: ״איך יכול להיות שאנחנו מקבלות את כל זה ואת עוד מרוויחה מזה?!״ או ״אם רק היינו מבינות לפני שהגענו כמה זה משתלם – לא היינו מתלבטות לרגע״ 

 

שאלה חשובה!
על פי מדיניות הביטולים בסצנת התיירות –

ניתן לבטל את ההשתתפות עד 14 יום ממועד ההרשמה ובלבד שנותרו לפחות 7 ימים ממועד האירוע.

זו גם הסיבה שההרשמה עתידה להיסגר סופית 31/8 (או קודם אם במידה ויגמרו המקומות)
– החל ממועד זה לא יתאפשרו ביטולים כלל.

במקרה של ביטול  –

תחויבי ב5% דמי ביטול ושאר הסכום ששולם יחזור אלייך דרך אמצעי התשלום שבו הסדרת את העסקה.

איך את מעדיפה?

יש כמה אפשרויות:

  1. כרטיס אשראי (עד 3 תשלומים).
  2. העברה בנקאית – לליאור ארמה- חשבון 526798 (סניף 555, בנק הפועלים).
  3. באפליקציית paybox למספר 054-6341484.

    אם יש לך שאלות – שלחי לי וואטסאפ ונתכתב לנו.

שאלה מצוינת!
התשובה היא כן, מיד בסיום הרכישה תקבלי למייל חשבונית מס קבלה ועל גביה הסדנא תופיע כסדנא עסקית שמוכרת כהוצאה לצרכי מס.

שימי לב – במידה ואת משלמת בתשלומים,
במועד העסקה תקבלי קבלה על הסכום המלא ובמועד החיוב של כל תשלום חשבונית מס בגין החיוב בפועל. 
המשמעות מבחינה חשבונאית היא שאת החשבוניות על התשלומים העתידיים תקבלי בחודשים הראשונים של 2022 .

התשובה היא חד משמעית כן,
אנחנו הולכות לבנות יחד מהלכי שיווק מתקדמים – כאלו שיש להם יכולת לנפץ תקרות זכוכית 
אם העסק שלך מתקדם אנחנו הולכות למקם את המהלכים האלו מוקדם יותר בשנה או להוסיף יותר מהם.

בכל מקרה, התכנים של הסשנים שלנו מותאמים לחלוטין למשתתפות שירשמו ולסוגי העסקים שלהן.
בנוסף – בזמני העבודה החופשיים אנחנו הולכות לעבוד יחד על העסק שלך (מסתובבת בין המשתתפות לעזור בדיוקים). 

מפגש פרונטלי מסכם יתקיים בשבוע שלאחר הויז׳ן ברייק בחדר ישיבות באיזור המרכז (14/9),

חשוב שתשרייני לך את השעות – 9:30-15:00 ושתהיי שם (במידה ולא מסתדר תוכלי להצטרף מהזום).

הויז׳ן ברייק הבא מתוכנן לתחילת דצמבר (7-9/12) וסביר להניח שיתקיים ביעד אחר (דרום הארץ). 

רוצה כבר עכשיו להצטרף לרשימת ההמתנה למחזור הבא כדי להינות מתנאי ההרשמה המוקדמת? שלחי לי וואטסאפ ואצרף אותך.

חשוב שתדעי – המחירים של המחזור הנוכחי של הויז׳ן ברייק לא הולכים לחזור על עצמם.

אז אם את כן יכולה לסדר את הלו״ז כדי להיות שם בין איתנו במחזור הנוכחי (7-9/9) זו כמובן האופציה העדיפה ביותר.

את יכולה להיות רגועה,
כפי שאת רואה – יש לי סינון קפדני בעניין האנרגיה ולויז׳ן ברייק יצטרפו עצמאיות מרימות בלבד.

הקהל שלרוב מגיע לתכניות שלי הוא כזה שכיף איתו! 
זו בדיוק האנרגיה של העצמאית שתצתוות אלייך לחדר,
יש לי היכרות מסוימת עם כל מי שמצטרפת ואני אעשה את החיבורים על בסיס האנרגיה שלכן כדי לוודא שתעופו אחת על השניה ותצאו משם החברות הכי טובות. 
אם את מגיעה עם חברה מרימה מהבית את כמובן יכולה לבחור להיות איתה בחדר.

וקצת מהמלון שיארח אותנו לויז׳ן ברייק

השתכנעתי, בואי נבדוק התאמה!

יש לך שאלה שלא מצאת עליה מענה?

בואי נדבר!

כל הזכויות שמורות ל-ליאור ארמה ייעוץ וליווי

הכנתי לך כמה מתנות

ליאור תגידי.....